• Pokaz slajdow
  • Pokaz slajdow
O nas

Firma handlowo-usługowa TEST powstała w Gnieźnie w 1991 roku. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i zdobytym doświadczeniu zdołaliśmy prężnie wejść na nowe rynki otwierając kolejne swoje oddziały w Środzie Wielkopolskiej w 2009 roku, oraz we Wrześni w 2011 roku, osiągając pozycję lidera w branży techniki grzewczej i sanitarnej na lokalnych rynkach.

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment instalacji grzewczych, wodnych, gazowych, centralnego odkurzania, jak i bogate wyposażenie łazienek. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, osiągane poprzez wysoką jakość produktów oraz szybką, rzetelną i kompleksową obsługę.


TEST - wiedza i doświadczenie zdobywane przez dekady!
inzynieria.pro ratonga.pl http://inzynieria.pro/category/przesiewacze/przesiewacze-laboratoryjne http://inzynieria.pro/category/przesiewacze/przesiewacze-zataczajace http://inzynieria.pro/category/przesiewacze/przesiewacze-kontrolne http://inzynieria.pro/category/przesiewacze/przesiewacze-klasyfikujace http://inzynieria.pro/category/przesiewacze/przesiewacze-filtrujace http://inzynieria.pro http://inzynieria.pro