Prowadzimy sprzedaż grzejników stalowych oraz aluminiowych. Każdy grzejnik ma inną wydajność i sposób podłączenia. Przy wyborze grzejników można także wziąć pod uwagę walory estetyczne takie jak kształt i kolor.

Grzejnik płytowy
Osprzęt do grzejników stalowych
Grzejnik aluminiowy
Osprzęt do grzejników aluminiowych
Grzejniki łazienkowe
Grzejnik łazienkowy - drabinka

A co z odpowiednią mocą? Każdy grzejnik ma inną charakterystykę wydajności, sposób podłączenia. Co oznacza, że podłączenie jest boczne (lewe/prawe), siodłowe, krzyżowe?

Co oznaczają dane 75/65/20?

Są to odpowiednio temperatura zasilania, temperatura powrotu oraz temperatura w pomieszczeniu. Tylko przy zachowaniu tych parametrów Twój grzejnik osiągnie wymaganą moc – np. 2000W.

Jeśli tylko cokolwiek zmienisz w w/w danych – zasilisz grzejnik temperaturą – np. 45 stopni – pamiętaj, że nie osiągniesz deklarowanej mocy grzejnika!

Ile mocy potrzebuję na ogrzanie mojego pomieszczenia?

To bardzo proste, trzeba to policzyć: 

obliczanie mocy grzejnika

A tak serio – nasi konsultanci policzą to dla Ciebie i dobiorą odpowiedni grzejnik do każdego pomieszczenia, z uwzględnieniem kształtu, rozmiaru i wszelkich możliwych parametrów.

Posiadamy grzejniki większości wiodących producentów – na miejscu. W ofercie mamy grzejniki wykonane ze stali oraz aluminiowe, do pomieszczeń takich jak łazienka czy pokój. Oferujemy grzejniki płytowe oraz kanałowe do podłóg.

Grzejnik kanałowy
Grzejniki centralnego ogrzewania

W naszej ofercie znajdziesz produkty takich marek jak: